Shipping & Returns

1. Po obdržení objednávky, začneme zpracování trvá asi 1-2 pracovních dnů. Pokud je vaše objednávka je v centrálním skladu a věci jdou dobře, bude výrobek být rozeslány, aby vám s objednávkou, bude sledovací číslo bude zaslán. Obvykle to trvá 5-8 pracovních dní pro doručení. To závisí na povaze prostředí. Pokud je vaše objednávka je na skladě, budou se obvykle dostanete za týden.

2. Doprava je USA u DHL, FedEx, UPS hlavní složka.

3. Důvody zpoždění může být následující:

- "Akvizice" a "příjem" adresa není stejná

. - Objednávky čekají na schválení úvěru a ověřování v pračce. - Tento produkt je v současné době není na skladě v pračce. - Potřebujete upravit některé příkazy Jakmile tlačítko, které "Checkout", vaše objednávka, zobrazí se Vám pravděpodobně stránku potvrzení objednávky, e-mail vaše číslo objednávky budou zaslány. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail, kontaktujte nás.

Vrácení peněz Vaše spokojenost je náš výkon. Když se podíváte na naší práce nekončí, klepněte na tlačítko "Koupit". Jako velkoobchod a maloobchod dodavatele naší práce, dlouhodobé vztahy se zákazníky. Proto jsme využít naše služby, dokud uživatel plně uspokojit těmito omezeními. Chápeme potřeby každého klienta je jedinečná, takže buďte připraveni řešit případné problémy, které mohou nastat.

1. Můžeme se vrátit, výměnu nebo vrácení peněz, pokud zákazníci najít žádné problémy s kvalitou, zašleme vaši položku na místo, když jsme se poslat nesprávnou položku. V tomto případě problém té části výrobku na fotografii, a odesílat e-maily s námi, jsme potvrdit, že budeme pracovat s vámi podrobnosti o otázce náhrady budou diskutovány.

2. Všechny naše položky musí být vráceno v původním stavu, který se nosí, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami náhodné. Pro zakoupení produktu přijímáme pouze vrací do 7 dnů od převzetí zboží.

3. refundaci ve stejné podobě jako originál platba byla provedena, a získal poptávku po komoditách, může potřebovat 7-15 dnů. NO vrácení nebo výměně při použití těchto produktů.

Back